Корпоративне навчання КП “Вінницька транспортна компанія”

Корпоративне навчання КП “Вінницька транспортна компанія”

Рівень розвитку компанії та її успіх прямо пропорційно залежить від компетентності співробітників. Для компаній стає все більш важливим не просто підвищення кваліфікації працівників, а навчання конкретним “корисним знанням” (useful knowledge), важливим умінням і навичкам, що необхідні для здійснення професійної діяльності на конкретному робочому місці. Такі знання більш затребувані, ніж академічні, тому що вони спрямовані на кінцевий результат та приносить економічну вигоду.  Підготовка персоналу нового типу вимагає нових форм навчання, однією з таких форм є корпоративне навчання.

Вперше корпоративне навчання застосувала компанії McDonald’s, для якої було важливо навчати своїх працівників, щоб ідеологія фірми була однакова у всіх країнах, де представлена ​​ця торгова марка. Цей досвід також використовували компанії Coca-Cola, Motorola, Procter&Gamble і багато інших провідних виробників зі світовим ім’ям.

Керівництво компанії приймає рішення для корпоративного навчання, встановлює цілі і завдання, визначає коло учасників процесу навчання, його вигляд і спосіб проведення.

Світлини з корпоративного навчання та отримання сертифікатів працівниками Комунального підприємства “Вінницька транспортна компанія”. Викладач: Мідляр Алла – доцент Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету. Дякуємо за знання та корисний досвід!

Дякуємо, Роман Зелінський, за співпрацю, що обрали Vinnytsia IT School!  Бажаємо Вінницькій транспортній компанії  більш ефективного виконання працівниками службових обов’язків, розвитку та впровадження нестандартних ефективних рішень!