Випуск. Курс “Web development”17+ 12.07.17

Випуск. Курс “Web development”17+ 12.07.17

Поговоримо про 17+. Йдеться про навчання в  Vinnytsia IT School на курсах для дорослих.

На навчання в  Vinnytsia IT school приходять справжні трудоголіки, які хочуть розвиватись і визначитись у виборі ІТ професії, або ж досягнули і вижали максимум зі своєї професії і хочуть рухатись далі, мріяти і реалізовувати мрії. Вони зробили перший крок, прийшовши до нас на навчання.

Навчання в  Vinnytsia IT school  – це відповідальний процес, який потрібно підкріплювати виконанням домашніх робіт. Його не можна порівняти з короткостроковими тренінгами. На навчання потрібно налаштуватись і усвідоми, що у вас вистачить сил, щоб закінчити курс, якщо ж у вас відточилась звичка відвідувати короткострокові тренінги, на яких все відбувається дуже легко і дуже швидко, тоді вам не  до нас і краще не починати.  IT-спеціалістами не стають, закінчивши тільки курси, IT – це постійне навчання, для людей сильних духом, які люблять вчитись, та у яких жага до освоєння інформації, бо без неї вони відчувають голод.

Ми щасливі, що причетні до мрій. Ми дуже хочемо, щоб мрії наших студентів збувались. Наприкінці навчального курсу, хтось уже цілковито впевнений, що хоче працювати і може працювати в IT – ми допомагаємо випробувати і оцінити свої можливості, зрозуміти правильність обраного шляху, адже назад дороги вже немає.

На світлинах студенти курсу Web development захищали свої випускні сертифікаційні роботи. Початок їх web розробки закладено: це сайти для друзів, знайомих та сайти особистого світовідчуття. Сайти надзвичайто творчі, стильні та сучасні – повноцінні web-продукти. Але це тільки початок – вони планують далі рухатись в напрямі WEB і готові приймати перші замовлення на створення сайтів.

Ми пишаємось вами, наші випускники!