5.02.19 Старт курсу “Web development” (17+)

5.02.19 Старт курсу “Web development” (17+)

За чотири місяці група проходить інтенсивне практичне навчання. Це те, чого не навчать в університеті. Це сучасне навчання, що не схоже на академічне. Ніякої сухої теорії та записів у конспектах.

       Детальніше        

У цьому курсі з основ web-розробки ви дізнаєтесь що потрібно для того, щоб верстати сайти швидко, правильно, адаптивно, кросбраузерно і сучасно, тобто так, як це вимагають замовники.

В курсі ви розглянете інструменти, які спрощують роботу кожного верстальника, попрацюєте з PSD макетами, спробуєте називати класи стилів за методологією BEM, розберетеся з HTML5 і CSS3 та порозмовляєте про хороший тон написання коду.

Цей курс дає вам можливість дізнатися з чим дійсно потрібно зіткнутися сучасному web-розробнику на ринку праці.

Прийшов час попрацювати з git, sass, bem, а також подивитись в сторону фреймворків, які обіцяють зробити Web-розробку набагато цікавішою та простішою.

І декілька порад перед початком навчання:

  1. Постійна практика. Завжди застосовуйте нові знання на практиці, пробуйте, щоб вижати максимум з теорії! І ніколи не зупиняйтеся в своєму розвитку.
  2. Вивчайте теорію. Таланту та здібностей замало, потрібні знання.
  3. Не бійтеся починати з малого, бійтеся взагалі не починати.
  4. Навчання – виправдана інвестиція. «Як аукнеться, так і відгукнеться». Живий викладач  – набагато краще за книгу. І пару слів про безкоштовні курси: ціна в першу чергу визначає якість контенту. На безкоштовні курси і контент «безкоштовний», тобто досить поверхнева інформація про предмет навчання.

Форма для реєстрації

Записатись на курс